O Equimins

Firma „EQUIMINS” jest jedną z największych i najstarszych firm produkujących dodatki paszowe dla koni, działających w Anglii, która cieszy się zaufaniem klientów i znakomitą opinią już w ponad

40- stu krajach na świecie.

Firma „EQUIMINS” posiada bogata ofertę produktów, opartych na bazie naturalnych składników, do których należą:

dodatki paszowe,

mieszanki paszowe uzupełniające

produkty pielęgnacyjne i kosmetyczne

dla koni, psów i kotów.

Istnieje na rynku już od 30 lat, zarejestrowany znak handlowy uzyskała w grudniu 1992r.

Pierwszymi produktami w ofercie były suplementy z witaminą E dla koni sportowych. W ciągu kolejnych lat  firma rozszerzyła swój asortyment, który w chwili obecnej liczy ponad 135 produktów. Dodano również produkty dla psów i kotów.

Firma „EQUIMINS” opracowała unikatową technologię mieszania, suszenia minerałów skalnych i drożdży tak, aby mogły być one przyswajalne przez organizm zwierząt prawie w 100%, gdzie zwykle strawność minerałów dochodzi do 20 – 25%., Ponadto proces granulowania pasz odbywa się „na zimno”, bez dodatku pary wodnej, dzięki temu możemy mieć pewność, że zawarte w suplementach firmy EQUIMINS tak wartościowe składniki odżywcze, nie ulegają zniszczeniu pod wpływem  wysokiej temperatury.

Pełną ofertę marki EQUIMINS znajdziecie Państwo zarówno na stronie naszego serwisu jak i w bezpłatnym katalogu, który możecie Państwo pobrać poniżej.

Katalog